Piątki z rękodziełem: koszyk ze sznurka na szydełku

poniedziałek, 26 lutego 2024

Zapraszamy serdecznie na kolejną edycję "Piątku z rękodziełem" zorganizowanego przez Polkowickie Centrum Wolontariatu!

Wydarzenie odbędzie się już w najbliższy piątek, 1 marca, o godzinie 16:00, w nowej siedzibie wolontariatu przy ul. Browarnej 1 (dawny "Skarbek"). Podczas nadchodzących warsztatów będziemy mieli okazję razem nauczyć się tworzyć urocze koszyczki ze sznurka na szydełku. Chętnych do udziału prosimy o zapisy pod numerem telefonu 732 796 222.

Najbliższa edycja "Piątków z rękodziełem" ma również charakter charytatywny. Cały dochód z tego wydarzenia zostanie przeznaczony na wsparcie rehabilitacji Sylwii Knap, która urodziła się z Zespołem Downa, a 6 lat temu przeszła ciężki wylew krwi do mózgu. 

Koszt udziału w zajęciach wynosi 60 zł, prosimy o dokonanie płatności gotówką do specjalnej puszki przed rozpoczęciem warsztatów. 

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w "Piątku z rękodziełem". Tworzenie nie tylko estetycznych, ale również pełnych serca koszyczków stanowi nie tylko wyjątkowe wyzwanie kreatywne, lecz także szlachetny gest solidarności z Sylwią. Do zobaczenia na warsztatach!

 

plakat promujący wydarzenie

 

 

red. administrator

Strony w dziale:

Strony w dziale: