Warsztaty "Co ma piernik do wiatraka"

wtorek, 31 października 2023

"Co ma piernik do wiatraka"? Całkiem sporo! Ruszają zapisy na tegoroczną edycję warsztatów piernikowych dla szkół i przedszkoli.

"Co ma piernik do wiatraka" to zajęcia dla szkół i przedszkoli w ramach cyklu Wiatrak Polkowicki Edukacyjnie. To wyjątkowa okazja, by wcielić się w rolę cukiernika i w specjalnych fartuszkach własnoręcznie przyozdobić pierniki. Jednak to nie wszystko, co czeka uczestników.

Podczas zajęć poznają historię tego słodkiego wypieku oraz będą mieli możliwość własnoręcznie przygotować specjalną przyprawę w tradycyjnym moździerzu. To tajemniczy składnik, który nadaje piernikom niepowtarzalnego smaku i aromatu.

Warsztaty "Co ma piernik do wiatraka?" rozpoczną się 15 listopada i potrwają aż do 20 grudnia. To pięć tygodni pełnych słodkich doświadczeń, nauki oraz zabawy. Zajęcia odbędą się w każdą środę w godzinach, które zostały podzielone na dwie grupy:

  • I grupa: 9:00-10:00
  • II grupa: 10:30 - 11:30

Zapisy na warsztaty już trwają!

Aby dołączyć do naszej słodkiej przygody, wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 535 181 826 i potwierdzić swoją obecność.
Koszt udziału w warsztatach wynosi jedynie 20 złotych od osoby.

 

plakat promujący wydarzenie

 

 

red. administrator

Strony w dziale:

Strony w dziale: