III BIEG "3X NA WIATRAK POLKOWICKI"

poniedziałek, 23 października 2023

To już III Charytatywny Bieg po schodach Wiatraka Polkowickiego! W tym roku biegniemy dla Nadii!

4 listopada to data, którą warto zaznaczyć w kalendarzu. Tego dnia odbędzie się już trzeci Charytatywny Bieg po schodach Wiatraka Polkowickiego. To wyjątkowe wydarzenie, które łączy sport, dobroczynność i wspólnotę lokalną.Cykliczna inicjatywa przyciąga zarówno amatorów biegania, jak i zawodowych sportowców, którzy chcą połączyć swoją pasję z pomocą potrzebującym.

Impreza rozpocznie się o godzinie 14.00, gdy na starcie staną dzieci. O godzinie 15.00 ruszy bieg dla młodzieży (powyżej 15 roku życia) i dorosłych

Przygotowaliśmy także wiele atrakcji towarzyszących. Po wysiłku, warto odwiedzić słodki kącik, gdzie będzie można znaleźć pyszne słodkości. Na miejscu będzie można także odwiedzić stoisko kosmetyczne Mary Kay, co na pewno ucieszy wielbicielki kosmetyków. Miłośnicy motoryzacji, dzięki współpracy z Retro Garage Polkowice, będą mogli podziwiać zabytkowe samochody. Zachęcamy także do zasmakowania potraw przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich Trzebcz, które zaoferuje swojskie jedzenie.

Cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na pomoc w rehabilitacji 11 -letniej Nadii Hanula z Polkowic, z czterokończynowym mózgowym porażeniem dziecięcym.

Zapisy oraz Regulamin na stronie: https://euforiabiegacza-sport.pl/zapisy.html oraz w Biurze Zawodów w trakcie trwania imprezy. Liczba miejsc ograniczona. Organizatorzy zapewniają medal dla każdego uczestnika biegu.

Więcej informacji pod nr tel. 785 804 295

Link do zapisów: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=8705&fbclid=IwAR0yvOhwmADpEo_xUp1Z–qrRdiob2BlQx_Rt4txVNgtPtzdW9tkJWK9P00

 

plakat promujący wydarzenie

 

red. administrator

Strony w dziale:

Strony w dziale: