Świętuj z nami Dzień Mamy!

czwartek, 9 Maja 2024

Dzień Mamy zbliża się wielkimi krokami, a Pałac w Suchej Górnej przygotował dla Was coś naprawdę wyjątkowego! W niedzielę, 19 maja 2024 roku, czeka na Was cały dzień pełen atrakcji, które sprawią, że ten czas stanie się wyjątkowy zarówno dla mam, jak i dla całej rodziny.

Nasze wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 14:00. Jeśli lubicie historię, zapraszamy na zwiedzanie Pałacu z przewodnikiem. To doskonała okazja, by zanurzyć się w przeszłość i poznać sekrety tego niezwykłego miejsca. Bilety na zwiedzanie dostępne są na miejscu, zgodnie z cennikiem, który można znaleźć na naszej stronie internetowej (cennik).

Jeżeli macie ochotę na coś więcej, zapraszamy do naszej strefy wystawców, gdzie znajdziecie porady pielęgnacyjne, dietetyczne oraz pokazy kosmetyków. To także doskonałe miejsce, by zakupić unikalną biżuterię. To dzień pełen inspiracji, które pomogą uczcić to, co w Dniu Mamy najważniejsze: dobro i piękno.

Lista wystawców:

  • Iga Sobczyk DOBRY DIETETYK - porady dietetyczne,
  • Duolife - suplementy i kosmetyki kolagenowe,
  • Mary Kay - kosmetyki do pielęgnacji i makijażu,
  • Magia Ciała - pokaz urządzeń do pielęgnacji twarzy,
  • Biżuteria ze stali nierdzewnej.

Przez cały dzień, do godziny 18:00, działać będzie Strefa Relaksu, gdzie Kawiarnia CieKawa zaoferuje Wam pyszne kawy, desery i lody. To idealne miejsce, by odpocząć, porozmawiać i cieszyć się miłą atmosferą.

O godzinie 16:00 zaczną się warsztaty florystyczne, gdzie będziecie mogli nauczyć się tworzyć przepiękne kompozycje kwiatowe. Bilet na warsztaty kosztuje 80 zł, a liczba miejsc jest ograniczona, więc warto zarezerwować je jak najszybciej. Więcej informacji: warsztaty florystyczne

O 17:30 ogłosimy wyniki i wręczymy nagrody w konkursie „O mamo!”. Konkurs na czterowersowy wiersz o swojej mamie trwa na Facebooku Wiatraka Polkowickiego. Zachęcamy do udziału!

Kabaret A JAK!

Na zakończenie dnia, o godzinie 18:00, czeka na Was występ kabaretu A JAK! z programem „Matka jest tylko jedna”. Sukces tego programu ma wielu ojców, ale matka jest tylko jedna! Spektakl pokazuje różne oblicza macierzyństwa, począwszy od bycia młodą matką a skończywszy na byciu starą…teściową. Program udowodni Wam, że można wypruwać sobie żyły z uśmiechem na ustach!. To będzie wieczór pełen śmiechu i dobrej zabawy.

Kabaret A JAK! To w pełni żeńska formacja kabaretowa z Krakowa. Na scenie jedyne w swoim rodzaju trio: błyskotliwe żarty, wulkan kobiecości, muzyka na żywo czyli Magda, Karolina i Ada!

Bilety kosztują 70 zł, a grupowy 60 zł (przy zakupie co najmniej 10 sztuk). Bilety można kupić w CieKawej, Kinie lub online na stronie www.bilety.ckpolkowice.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekajcie z zakupem!

Przyjdźcie 19 maja do Pałacu w Suchej Górnej i spędźcie ten wyjątkowy dzień razem z nami!

 

plakat promujący wydarzenie

 

red. administrator

Strony w dziale:

Strony w dziale: