Konkurs "Obraz kawą malowany"

środa, 20 września 2023

Masz ochotę na wyjątkową przygodę artystyczną? Weź udział w naszym konkursie "Obraz kawą malowany". To wyjątkowa okazja, aby wyrazić swoją kreatywność i stworzyć dzieło sztuki, używając kawy!

Konkurs  "Obraz kawą malowany" organizowany jest w ramach obchodów Dnia Kawy. Kierowany do osób dorosłych, które chcą połączyć swoją miłość do kawy z pasją do sztuki. 

Jak wziąć udział?

  1. Zdobądź kawę: Wystarczy poprosić naszą obsługę kawiarni przygotowanie naparu z kawy.

  2. Przygotuj się do malowania: Pędzelki, karki, ołówek i gumkę masz przygotowaną na komodzie w naszej kawiarni

  3. Namaluj swoje arcydzieło: Rozpocznij proces malowania kawą na kartce. Wykorzystaj kawę jako farbę, eksperymentuj z różnymi odcieniami i teksturami. Pozwól swojej wyobraźni swobodnie płynąć.

  4. Trochę formalności: Kawowe obrazy mają swój niepowtarzalny urok i zapach! Kiedy praca będzie schła, delektuj się zapachem i wypełnij kartę zgłoszeniową oraz oznacz swoją pracę na odwrocie. Następnie dostarcz swoje dzieło do naszej obsługi kawiarni. 

  5. Zabrakło ci czasu?: Możesz również wykonać pracę w domu i dostarczyć ją do kawiarni do 27.09.2023r.

 

Terminy i rozdanie nagród

Prace można dostarczyć do naszej kawiarni od 20 do 27 września 2023 roku. Ostateczny termin przyjmowania prac upływa 27 września o godzinie 18.00. Rozdanie nagród odbędzie się podczas naszego Dnia Kawy 29 września ok godziny 17:30 w naszym Salonie.

 

 

plakat promujący wydarzenie

 

red. administrator

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: