Archiwum / Sukcesy malarzy

Sukcesy malarzy

Sukcesy uczestników zajęć w Pracowni Malarstwa Sztalugowego PCA!
Z dumą informujemy, że uczestnicy zajęć warsztatowych w Pracowni Malarstwa Sztalugowego PCA zostali nagrodzeni i wyróżnieni w ogólnopolskich konkursach!

Praca Pana Marka Czarnika zdobyła III miejsce w XXV Konkursie Malarstwa Nieprofesjonalnego im. Ignacego Bieńka. Konkurs organizowany jest przez Dom Kultury Włókniarzy w Bielsku-Białej. Rozdanie nagród oraz wernisaż wystawy odbyły się 26 marca.

W Jury konkursu zasiedli dr hab. Aleksandra Giełdoń-Paszek, dr hab. Krzysztof Dadak oraz dr hab. Pavol Rusko.
Na wystawę prac konkursu zakwalifikowano również prace Pani Bożeny Nester i Pani Ewy Wiczewy, które również uczestniczą w zajęciach PCA.

 

Pan Marek Czarnik został również laureatem III konkursu plastycznego dla dorosłych „Oto ja”, organizowanego przez Wrocławski Klub Anima. W Jury zasiedli Krystyna Szczepaniak, Jacek Doszyń i Agata Mikułowska.

Z kolei w XII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Z pędzlem przez świat” „Etno-portrety”, organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław-Krzyki, Jury, w którego skład weszli artyści plastycy Elżbieta Przepiórkowska, Piotr Gradecki oraz Joanna Hazuka, nagrodziło pracę Pani Ewy Wiczewy.

Gratulujemy wszystkim malarzom i trzymamy kciuki za ich dalsze sukcesy!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o