Archiwum / Srebrna Muza 2018

Srebrna Muza 2018

XXII POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI
„Srebrna Muza”
27-28 listopada 2018r.
Kino (ul. Dąbrowskiego 1, Polkowice)

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z Powiatu Polkowickiego do udziału w XXII Powiatowym Konkursie Recytatorskim pn. „Srebrna Muza”. Jego celem jest rozwijanie talentu recytatorskiego oraz krzewienie zamiłowania do poezji.
Konkurs podzielony jest na cztery kategorie wiekowe:

• klasy „0” – I
• klasy II – III
• klasy IV – VI
• klasy VII -VIII, klasy III gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne.

Zadaniem uczestników trzech pierwszych kategorii jest recytacja jednego wiersza dowolnego polskiego poety. Natomiast uczniowie klas VII – VIII, klas III gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych mają zaprezentować wybrany utwór Zbigniewa Herberta.
Prezentacje uczestników odbędą się w dniach 27-28 listopada 2018 r. w polkowickim Kinie. Kolejność występów i przybliżone godziny zostaną podane na stronie www.pca.pl do 22 listopada. Recytacje oceniać będzie Jury powołane przez organizatora. Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody. Możliwe jest również przyznanie nagrody Grand Prix za najlepszą recytację 22. edycji konkursu „Srebrna Muza”.

Szczegółowe informacje, dotyczące organizacji Konkursu i warunków uczestnictwa, znajdują się w regulaminie.
Karty zgłoszeniowe należy składać do 20 listopada 2018 r. w sekretariacie Polkowickiego Centrum Animacji (ul. Skalników 4, 59-101 Polkowice). Istnieje możliwość przesłania karty faksem (76 746 88 11) lub na adres mailowy (srebrnamuza@pca.pl), w tym przypadku oryginał karty z podpisem rodzica/opiekuna prawnego należy dostarczyć najpóźniej przed występem.

Serdecznie zapraszamy!

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIOWA

HARMONOGRAM WYSTĘPÓW

Protokół z obrad Jury kategoria O-I

Protokół z obrad Jury kategoria II-III

Protokół z obrad Jury kategoria IV-VI

Protokół z obrad Jury kategoria VII-VIII, III gimnazjum i ponadgimnazjalne

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o