Archiwum / Rodzinny piknik strażacki w Polkowicach!

Rodzinny piknik strażacki w Polkowicach!

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Polkowicach oraz Polkowickie Centrum Animacji zapraszają na wspaniały Rodzinny Piknik Strażacki, który odbędzie się 24 maja na Rynku w Polkowicach.

Szykuje się pełen atrakcji dzień! W programie przygotowano moc atrakcji, połączoną z praktycznymi poradami na temat bezpieczeństwa.

Piknik rozpocznie się o godzinie 10.30. Główną częścią wydarzenia będą uroczyste obchody Dnia Strażaka, w tym Msza św. w kościele pw. św. Barbary na Rynku, apel z podniesieniem flagi Rzeczypospolitej Polski oraz występ zespołu Cykady z Przemkowskiego Ośrodka Kultury. Następnie mieszkańcy będą mogli wziąć udział w instruktażach, pokazach oraz różnorodnych konkursach z nagrodami!

Dodatkowo przez cały dzień będzie można zobaczyć m.in. wystawę pojazdów i sprzętu strażackiego, zabytkową konną sikawkę, paradę motocykli oraz dmuchany tor przeszkód gigant!

Dla najmłodszych polkowiczan przygotowano również konkurs plastyczny pt. „Agenci 998 – nieustraszeni bohaterowie”, którego rozstrzygnięcie zaplanowano na godz. 17.00. Prace można przesyłać do 20 maja.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o