Archiwum / Polkowicki Festiwal Smaków

Polkowicki Festiwal Smaków

Już 23 marca Polkowice będą miały swoje kulinarne święto – Polkowicki Festiwal Smaków z Radiem Elka. Dwudniowa biesiada na polkowickim Rynku rozpocznie się w sobotę o godzinie 12:00, a zakończy się w niedzielę o 21. Na festiwalu prezentować się będzie około 20 Food Trucków. Poszukiwacze niecodziennych potraw oraz wytrawni smakosze będą mogli spróbować m.in. dań kuchni amerykańskiej, greckiej, włoskiej, japońskiej, chińskiej, tajskiej
i hiszpańskiej. Nie zabraknie również propozycji dla miłośników słodkości. Będzie z czego wybierać. Czekając na pyszności na talerzach, polkowiczanie będą mogli skorzystać z kilka atrakcyjnych wydarzenia towarzyszących.

Na miłośników motoryzacji w sobotę 23 marca będą czekały wystawy salonów samochodowych znaczących marek takich jak:
Auto Salon „Świtoń-Paczkowski” autoryzowany Dealer Audi, SEAT, Volkswagena i Volkswagena Samochody Użytkowe działający na rynku Dolnego Śląska nieprzerwanie od ponad 25 lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu może oferować usługi na najwyższym poziomie spełniając rygorystyczne standardy.
Oferuje: sprzedaż samochodów osobowych i użytkowych / kompleksową obsługę kredytową, leasingową i ubezpieczeniową / atrakcyjny program sprzedaży dla firm / przeglądy techniczne gwarancyjne i pogwarancyjne / kompleksowe naprawy blacharsko-lakiernicze / przeglądy diagnostyczne / sprzedaż części zamiennych i akcesoriów samochodowych / pomoc drogową Assistance 24h.


MM Cars LUBIN autoryzowany salon i serwis marki Opel będący częścią MM Cars Group, firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej.
MM Cars LUBIN świadczy pełen zakres usług od sprzedaży samochodów nowych po samochody używane. Oferuje kompleksową obsługę finansową i ubezpieczeniową, serwisową i z zakresu napraw blacharskich i powypadkowych. W profesjonalny sposób pomaga we wszystkich sprawach związanych z zakupem i późniejszym użytkowaniem samochodu.

Serdecznie zapraszamy do spotkania z nami na polkowickim Rynku oraz w naszych salonach w Lubinie.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o