Bez kategorii / Oblicza Polkowickiego Rocka

Oblicza Polkowickiego Rocka

Moc rockowego grania na żywo na polkowickiej scenie! Będzie głośno, energicznie i z pazurem.

6 października o godz. 18.00 w polkowickim kinie fani mocnych brzmień znajdą coś dla siebie, a to wszystko za sprawą Obliczy Polkowickiego Rocka. Zagrają OOBE, NOBO oraz DESDEMONA.

OOBE, czyli Out of Body Experience ma na swoim koncie kilkadziesiąt koncertów oraz wiele sukcesów w konkursach regionalnych. Reaktywowany w zeszłym roku, w lekko odmłodzonym składzie, powraca w nowym, pełnym subtelnego mroku, autentycznych emocji i charakterystycznych melodii materiałem, w którym słychać echa fascynacji dokonaniami takich grup jak Jane’s Addiction, Porno for Pyros, Type O Negative, Anyone czy King’s X.
https://www.facebook.com/oobeband

Zespół NOBO powstał w lipcu 2014 roku i jest reprezentantem sceny rocka alternatywnego. W skład grupy wchodzą muzycy z wieloletnim doświadczeniem scenicznym i studyjnym. Debiutancka płyta EP
o nazwie NOBO została wydana w marcu 2016 r. Ich utwory usłyszeć można na antenie Pierwszego Programu Polskiego Radia oraz w Radio Sygnały. NOBO zostało laureatem eliminacji do 46. Festiwalu FAMA. Zespół zagrał do tej pory kilkadziesiąt koncertów na terenie całego kraju, a wraz z końcem roku 2016 zakończył swoją pierwszą trasę koncertową „Historia prawdziwa”.
https://www.facebook.com/noboband/

Zespół Desdemona powstał w Polkowicach w 1996 roku i jest czołowym przedstawicielem nurtu gothic metal, ale w jego muzyce słychać również duży wpływ muzyki elektronicznej i industrialnej. W przeszło dwudziestoletniej historii swojej działalności grupa wydała cztery płyty: StagnacjA, s.u.p.e.r.N.OVA., Version 3.0 oraz Endorphins a także DVD koncertowe Live 3.0. Zespół ma na swoim koncie liczne koncerty w kraju i zagranicą na największych europejskich festiwalach muzyki gotyckiej. Utwory grupy wielokrotnie gościły w różnych rozgłośniach radiowych, natomiast teledyski niejednokrotnie prezentowane były w kanałach muzycznych i ogólnotematycznych TV.

Jeżeli lubisz mocne granie, nie może Ciebie zabraknąć!
——-
BILETY 10zł w przedsprzedaży, 15zł w dniu koncertu.
Do nabycia w kasach Ośrodka Kultury (ul. Skalników 4), Galerii „Rynek 26”, Kina (ul. Dąbrowskiego 1).

Regulamin imprezy

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o