Archiwum / Największe zakończenie wakacji tylko w Polkowicach!

Największe zakończenie wakacji tylko w Polkowicach!

Sunset Holidays

Największe zakończenie wakacji tylko w Polkowicach!

Zapraszamy wszystkich fanów dobrej klubowej muzyki na najgorętszą imprezę tego roku, czyli Sunset Holidays, która odbędzie się 30 sierpnia przy Centrum Piknikowym w Polkowicach. Zaczynamy już o 19.30!

Imprezę rozkręcą Music Crew, Crash Code, Raff i Matt Dillar, a po nich swoje szalone sety zaprezentują DJ Wajs i DNF!

Bilety w cenie 20 zł w przedsprzedaży oraz 30 zł w dniu imprezy.

DNF, czyli Dawid Nowak, to DJ i producent pochodzący z Rawicza, twórca wielu parkietowych bangerów. Każdego roku pokonuje setki tysięcy kilometrów, by wprawiać w ruch klubową i festiwalową publiczność. W roku 2017 wraz z I.GOT.U wydał klubowy hit roku pod tytułem „Sick”, który uzyskał uznanie nie tylko publiczności, ale również czołówki światowych DJów, takich jak Tiesto. Jest współzałożycielem i jednym z frontmanów wytwórni FRKNTN. Pod koniec 2018 roku wyprodukował remix utworu Davida Guetty „Sexy Bitch”, który zyskał uznanie samego Guetty i trafił na stałe do jego setów.

DJ WAJS jest jednym z najpopularniejszych DJ-ów na polskiej scenie klubowej – jeśli ktokolwiek o nim nie słyszał, to… z pewnością jeszcze usłyszy. Wieloletni rezydent klubu Heaven w Lesznie. Uczestnik Sunrise Festival oraz wielu innych polskich festiwali. Z konsoletą, słuchawkami i muzyką nie rozstaje się ani na chwilę. Jego sety to wybuchowa mieszanka najlepszej klubowej muzyki.

Regulamin Imprezy

 


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o