Archiwum / Gala Noworoczna

Gala Noworoczna

Burmistrz Polkowic oraz Starosta Polkowicki mają przyjemność serdecznie zaprosić mieszkańców Powiatu Polkowickiego oraz Gminy Polkowice na Galę Noworoczną „W krainie opery, operetki i musicalu”, podczas której na żywo wykonane zostaną najpiękniejsze przeboje operowe oraz uwielbiane przez wszystkich polskie i zagraniczne utwory filmowe.

Zaśpiewają je wysokiej klasy artyści, aktywnie koncertujący na polskich i europejskich scenach – Ida Tamara Zagórska, Agnieszka Makówka, Krzysztof Marciniak i Arkadiusz Anyszka. Towarzyszyć im będą tancerze baletowi oraz zespół BognaBand pod kierownictwem dr Bogny Dulińskiej, złożony z instrumentalistów pracujących w filharmoniach i teatrach muzycznych.
W repertuarze każdy na pewno znajdzie coś dla siebie – od utworu „Habanera” z opery „Carmen”, po „Gdybym był bogaczem” ze „Skrzypka na dachu”, „My Way” z repertuaru Franka Sinatry i tematy z filmów „Vabank” czy „Czterdziestolatek”.

Galę poprowadzi Teresa Zima ze Szprotawskiego Domu Kultury.

Obok muzycznych wydarzeń swoim tańcem zachwycą również soliści baletu Teatru Wielkiego w Łodzi.
A to wszystko już 5 stycznia o godz. 17.00 w Auli Forum Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach. Serdecznie zapraszamy!

EDIT: Bezpłatne wejściówki zostały wydane. 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o