Akcja Lato - wakacje z Centrum Kultury na terenach wiejskich

piątek, 21 czerwca 2024

Czas wakacji oznacza jedno, zbliża się Akcja Lato!  Zapraszamy na cykl warsztatów z Centrum Kultury na terenach wiejskich.

Akcja Lato to cykl zajęć i warsztatów dla dzieci od 6 roku życia, które odbywają się w okresie wakacji. Zapraszamy najmłodszych do wspólnej zabawy, odkrywania swoich pasji i kreatywności

Oferujemy różnorodne warsztaty zarówno na terenach wiejskich, jak i w mieście (więcej i informacji w zakładce Polkowice) Każda świetlica wiejska ma swój indywidualny harmonogram, który prezentujemy poniżej 

Podczas Akcji Lato dzieci będą miały okazję uczestniczyć w różnorodnych aktywnościach. W programie znajdują się różnorodne warsztaty artystyczne, dzięki którym uczestnicy będą mieli możliwość rozwijania swojej wyobraźni i zdolności manualnych, tworząc unikalne dzieła sztuki. Ważnym aspektem Akcji Lato jest również integracja i nawiązywanie nowych przyjaźni. Dzieci mają szansę spędzać czas w gronie rówieśników, wspólnie bawić się, rozwijać swoje umiejętności i dzielić się pomysłami.

Wzięcie udziału w tych zajęciach jest możliwe po wcześniejszym zapisaniu się i wypełnieniu karty zgłoszeniowej.

Zapisy

Zapisy na  Akcję Lato na terenach wiejskich w Polkowicach ruszają 1 lipca u instruktorów w poszczególnych świetlicach wiejskich.
Zapisy w miejscowościach Sucha Górna, Żuków i Żelazny Most pod numerem telefonu 575 932 902.
Liczba miejsc jest ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Uwaga! Ze względu na remont świetlicy wiejskiej w Pieszkowicach zajęcia wakacyjnie nie odbędą się tam. Dzieci z Pieszkowic zachęcamy do udziału w Akcji Lato we wtorki i czwartki w świetlicy wiejskiej w Dąbrowie.

 

plakat promujący wydarzenie

 

red. administrator

Strony w dziale:

Strony w dziale: