Młodzi Kreatywni - cykl warsztatów dla młodzieży

wtorek, 25 czerwca 2024

Dołącz do projektu „MŁODZI KREATYWNI” – Rozwijaj swoje talenty w Polkowicach i Przemkowie!

Jesteś młodym mieszkańcem gminy Polkowice lub Przemków w wieku 15-25 lat? Chcesz rozwijać swoje umiejętności i pasje w kreatywny sposób? Mamy dla Ciebie wyjątkową okazję!

Zapraszamy do udziału w projekcie „MŁODZI KREATYWNI”, który potrwa do końca października 2024 roku. To cykl inspirujących warsztatów, które pomogą Ci odkryć i rozwijać różnorodne formy przekazu kulturowego, inspirowane naturą i promujące postawy proekologiczne.

Podczas spotkań offline, prowadzonych przez doświadczonych specjalistów, będziesz mógł pracować w przyjaznej atmosferze, która sprzyja twórczemu wyrażaniu siebie. Warsztaty będą realizowane w różnych branżach kreatywnych, dając Ci możliwość eksploracji i rozwoju w obszarach, które Cię najbardziej interesują.

Nie przegap tej szansy na rozwój osobisty i artystyczny! Dowiedz się więcej i zapisz się już dziś, dzwoniąc pod numer 732 796 222.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu własnego Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych: Rozwój Sektorów Kreatywnych.

Czekamy na Ciebie!

 

plakat promujący wydarzenie

 

red. administrator

Strony w dziale:

Strony w dziale: