Znamy laureatów turnieju

poniedziałek, 20 listopada 2023

W Niepodległościowym Turnieju Szachowym wzięli udział uczestnicy z całego Powiatu Polkowickiego. Turniej odbył się w ramach uczczenia 105. Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

W kategorii klas I-IV miejsca zajęli:

I miejsce – Tymoteusz Zambrzycki z Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Grębocicach. Opiekunem jest Pan Paweł Szadyko.
II miejsce – Dawid Kuczek z Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Grębocicach. Opiekunem jest Pan Paweł Szadyko.
III miejsce – Julian Pecuszok z Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Grębocicach. Opiekunem jest Pan Paweł Szadyko.

W kategorii klas V-VIII miejsca zajęli:

I miejsce – Maciej Marciniak z Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Przemkowie. Opiekunem jest Pan Dariusz Dźwigaj.
II miejsce – Marcel Misiek ze Szkoły Podstawowej nr 3 im Arkadego Fiedlera w Polkowicach. Opiekunem jest Pan Paweł Szadyko.
III miejsce – Wiktor Stadnik ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Polkowicach. Opiekunem jest Pan Przemysław Skalik.

Tytuł Najlepszej Reprezentacji Szkoły zdobyła Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Grębocicach. Opiekunem grupy jest Pan Paweł Szadyko.
 
Wszystkim uczestnikom gratulujemy zdobytych miejsc i tytułów.

Zapraszamy do udziału za rok!
 

red. administrator

Strony w dziale:

Strony w dziale: